Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG

#Health.Biznes.Camp®

1 629 zł

#Health.Biznes.Camp® to unikalne połączenie obozów sprawnościowych ze szkoleniami.

Jedyny w Polsce camp biznesowo-sportowy organizowany na terenie obiektów olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu (Cetniewo, Giżycko, Wałcz, Warszawa, Spała, Szczyrk i Zakopane).

Pierwszy #Health.Biznes.Camp®  odbędzie się w terminie 2 - 4 października 2020 r.

MIEJSCE: Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu

Koszt: 1629 zł brutto

PROGRAM DOSTĘPNY TUTAJ

Projekt charakteryzuje indywidualne podejście do każdego Klienta. To flagowy produkt naszej Firmy, który „szyjemy na miarę potrzeb” najbardziej wymagających Klientów.

To zbilansowana kompozycja sportu i rozwoju osobistego na najwyższym poziomie. Uczestnikom #Health.Biznes.Camp® gwarantujemy niezwykłe doznania w miejscach kojarzonych z największymi sukcesami sportowymi polskich olimpijczyków.

#Health.Biznes.Camp® to zajęcia z rozwoju osobistego, team buildingu, lidershipu oraz wsparcia sprzedaży na różnych płaszczyznach prowadzone przez czynnych praktyków biznesu z ugruntowaną pozycją na rynku biznesu i szkoleń. Nasze seminaria charakteryzują się optymalnym połączeniem wiedzy, praktyki i są modelową odpowiedzią na wielowymiarowe oczekiwania ciągle zmieniającego się świata biznesu.

#Health#Biznes#Camp® tworzymy przy współpracy z Fire-House – Studiem Treningu Funkcjonalnego, które skupia się na stałym rozwoju siły i kondycji swoich Klientów. Wysokiej klasy, certyfikowani specjaliści od treningów personalnych, warsztatów dietetycznych, jogi i medytacji oraz obozów sportowych przeprowadzają zajęcia sportowe i integracyjne połączone z diagnostyką ciała i konsultacją medyczną, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz funkcji biomechanicznych.

#Health.Biznes.Camp® powstał z myślą o Klientach, dla których zbilansowany rozwój, zdrowie i dobre samopoczucie stanowią priorytet i są miarą osiągnięcia sukcesu w pracy i w życiu. Po zakończeniu #Health.Biznes.Camp® każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat oraz pamiątkową koszulkę i materiały dydaktyczne po szkoleniu z praktykiem biznesu.

Korzystając z pakietu #Health.Biznes.Camp® Klient otrzymuje:

 • profesjonalną wiedzę
 • zwiększoną wydajność umysłową
 • zwiększoną zdolność zapamiętywania
 • szczęście poprzez wydzielanie się serotoniny
 • poczucie satysfakcji
 • wyższą samoocenę
 • rozładowanie negatywnych emocje.

Zapraszamy do skorzystania z naszej WYJĄTKOWEJ oferty.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
Studia I i II stopnia
Oferta edu
Przedszkole WSG
żłobek WSG
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  Budynek C, pokój C005

 • centrum@byd.pl

 • 52 567 00 17

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI