Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG

STRUCTOGRAM® 1 Klucz do poznania siebie

 STRUCTOGRAM® - klucz do poznania siebie, uczestnik dowiaduje się, która część   dominuje w jego mózgu, dzięki czemu może zacząć prowadzić życie i pracę w zgodzie   ze sobą.

 Czy Ty też miałeś w życiu takie sytuacje, w których musiałeś robić coś wbrew   sobie?
 Wiedza o mózgu pozwala przestać wychodzić z własnej skóry, frustrować siebie czy   męczyć się z pewnymi ludźmi. Dzięki niej zaczniesz wreszcie lepiej rozumieć siebie i   codziennie pielęgnować dobry obraz siebie. Biznesowe i prywatne zachowania innych staną się dla Ciebie bardziej zrozumiałe, dzięki czemu zyskasz ogromną przewagę w komunikacji z klientami, pracownikami, partnerem oraz rodziną.

 

ZASTANAWIASZ SIĘ, DLACZEGO INNYM TRUDNO JEST ZROZUMIEĆ TWÓJ PUNKT WIDZENIA? NIE WIESZ, DLACZEGO PRACA LUB INNE ASPEKTY ŻYCIA NIE DAJĄ CI SPEŁNIENIA?

Wyobraź sobie, że masz supermoc, dzięki której zawczasu jesteś stwierdzić, czy dana ścieżka kariery jest dobrym wyborem, przez co zaoszczędzasz sobie mnóstwo nerwów i frustracji. Dobrze wiesz, w jakich obszarach sprawdzasz się najlepiej, dlatego Twoje działania są efektywne, a realizacja celów staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek. Świadomość Twoich mocnych stron i ograniczeń pozwala Ci uniknąć błędów i lepiej odnaleźć się w otaczającym Cię świecie, a komunikacja z ludźmi przestaje spędzać Ci sen z powiek.

Może Cię to zdziwi, ale taka supermoc istnieje, a jej istotą jest nic innego, jak…wiedza o sobie. Być może powiesz, że ten temat znasz od podszewki, a daleko Ci do superbohatera. Właśnie dlatego chętnie pomożemy Ci spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy.

Trening „STRUCTOGRAM® 1 – Klucz do poznania siebie” to coś dla Ciebie, jeśli chcesz:

Mieć poczucie, że lubisz to, co robisz i wiedzieć, że inni doceniają Twoją pracę, poprawić swoją sytuację finansową poprzez realizowanie Twojego prawdziwego potencjału, zajmować się tym, co zgodne z Twoim wnętrzem i naturą, a rzeczy, które przyprawiają Cię o ból głowy zostawić innym, rozumieć siebie i innych oraz pozbyć się poczucia wyobcowania,
sięgnąć po sukces swoim własnym, indywidualnym sposobem.
Poznajesz swoje predyspozycje, mocne i słabe strony oraz możliwości, jakie daje Ci Twoja natura. Jesteś bardziej efektywny, zmotywowany i wiesz, jak szybciej osiągnąć swój cel bez frustracji i zbędnych problemów. Wiesz, że są role, w których nie czujesz się komfortowo, ale poznajesz sposoby, które pomogą Ci dopasować je do własnych potrzeb i ograniczyć stres.

Trening STRUCTOGRAM® 1 trwa od godziny 10:00 do 17:00. Agenda szkolenia została starannie przemyślana i poukładana w optymalny sposób w oparciu o badania mózgu. Przerwy kawowe odbywają się w odpowiednich momentach, tak by pomóc Ci utrzymać koncentrację na najlepszym poziomie.

Gwarantujemy potężną dawkę praktycznej wiedzy, która zmieni Twoje dotychczasowe spojrzenie na siebie i otaczający Cię świat. Do zobaczenia na sali szkoleniowej!!!

Termin i miejsce:

 • miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Koszt:

 • 997 zł

Świadectwo kwalifikacyjne:

 • Międzynarodowy certyfikat 
 • Zaświadczenia uczestnictwa w szkoleniu wydawane przez Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Formalności i zgłoszenie:

 • zgłoszenia można dokonać w biurze Centrum Szkoleń i Certyfikacji lub wypełniając formularz zgłoszeniowy
 • umowa o szkolenie.

Płatność przelewem na konto:

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
Santander Bank Polska
26 1090 1072 0000 0001 1991 0567
z dopiskiem: "Opłata za STRUCTOGRAM® 1 Klucz do poznania siebie"

 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
Studia I i II stopnia
Oferta edu
Przedszkole WSG
żłobek WSG
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  Budynek C, pokój C005

 • centrum@byd.pl

 • 52 567 00 17

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI