Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG

TRENERZY STRUCTOGRAM®

 Anna Urbańska


 Jest Master Trenerem STRUCTOGRAMu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o   genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach   ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie. 

 Wiedzę zdobywa na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer,   czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak:   Citibank,  DHL, Oracle czy Deutsche Bank, ale również z tymi mniejszymi, lokalnymi,   małymi przedsiębiorcami. Od 22-tu lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową   CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z   najprężniej rozwijających się szkół językowych, którą od zbankrutowanej spółki  współdoprowadziła do sieci 33 szkół, w systemie franczyzowym, w całej Polsce. 

Jeden z   nielicznych na świecie    neurocaochów. Jestem absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Jestem również autorką książek „Otrzep kolana i biegnij„, „Mózg, fabryka sukcesu”, „Teraz autentyczność„ i "DNA Biznesu". Moją pasją jest praca z ludźmi i wszystko, co związane z mózgiem ludzkim. Przez moje programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 13 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji. 


Paweł Jarząbek

Structogram poznałem w 2010 r., kiedy to pojechałem na „kolejne szkolenie biznesowe” do Włoch, nie mając co do niego zbyt dużych oczekiwań. Tymczasem, ta metodologia zafascynowała mnie na tyle, że ostatecznie sam zostałem jej trenerem. Dodatkowo stałem się współtwórcą Projektu Treningowego DNA w Biznesie, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych.

Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego od 20 lat jestem trenerem biznesu, a jako inwestor giełdowy wspieram osoby inwestujące podczas indywidualnych sesji mentoringowych. Nieustannie uczę się na całym świecie. Zdobywam wiedzę, biorąc udział w warsztatach i treningach u najlepszych: uczył mnie m.in.  Courtney Smith, Blair Singer, Anthony Robbins, T. Harv Eker i Alex Mandossian. Moja praca jest dla mnie pasją. Miałem przyjemność współpracować z największymi firmami funduszami inwestycyjnymi z całego świata. Przeszkoliłem i pomogłem kilku tysiącom osób poprawić swoją sytuację zawodową i finansową. Moja ulubiona myśl: „Ludzie są  jak gąbka, zobaczysz co jest w środku jak ich przyciśniesz…”

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
Studia I i II stopnia
Oferta edu
Przedszkole WSG
żłobek WSG
  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    Budynek C, pokój C005

  • centrum@byd.pl

  • 52 567 00 17

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI