Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - PROGRAM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ I AKTYWIZACJI ZADOWOWEJ DLA UA

Wyższa Szkoła Gospodarki działając razem z Konsulatem Honorowym w Bydgoszczy wyraża  solidarność z naszymi studentami i pracownikami z Ukrainy oraz z całym narodem ukraińskim dotkniętym wojną. Podejmuje działania mające na celu udzielenie konkretnej pomocy materialnej i wolontariackiej. Wiemy, że ta pomoc jest dziś bardzo ważna i niezbędna, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że będzie ona potrzebna jeszcze bardzo długo, ponieważ wielu z uchodźców pozostanie z nami bardzo długo. Dlatego już teraz chcemy przygotować się do wspierania dzieci w funkcjonowaniu w szkole i pomaganiu osobom dorosłym w radzeniu sobie na rynku pracy w Polsce. Potrzebne będą dla nich kursy języka polskiego i różnorodne kursy umiejętności zawodowych, które pozwolą na podjęcie pracy.

Jako uczelnia będziemy występować o dofinansowanie ze środków publicznych do różnego rodzaju szkoleń.

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń WSG pragnie zachęcić Państwa do włączenia się w działania Uczelni poprzez wykorzystanie swoich kompetencji i kwalifikacji na rzecz realizacji działań integrujących i aktywizujących.

Każdą osobę, która chciałaby dołączyć do programu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ma on charakter wyłącznie niezobowiązującej deklaracji. Każdorazowo będziemy indywidualnie omawiać warunki współpracy.

Deklarację współpracy  przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/r/eF7aGmAc0E

W ofercie już m.in:

Szczegółowe informacje:

Wyższa Szkoła Gospodarki Centrum Szkoleń i Certyfikacji , tel. 52 567 00 17, e-mail: centrum@byd.pl

 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
Studia I i II stopnia
Oferta edu
Przedszkole WSG
żłobek WSG
  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    Budynek C, pokój C005

  • centrum@byd.pl

  • 52 567 00 17

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI